GENERAL MANAGER

Blanka Feč Vargová

Autorka a spoluautorka mnohých developerských projektov v Prešovskom kraji. Za svoje dlhoročné pôsobenie vo vývoji trendov bývania vytvorila množstvo produktov najmä v oblasti bývania mladých, luxusných a historických nehnuteľností
Je inovátorkou v oblasti investovania a prípravy najkonzervatívnejšieho a najistejšieho investovania, a to investovania do nehnuteľnosti. Pracuje so zreteľom na jedinečnosť a unikátnosť výtvorov v nehnuteľnostiach. Špecializuje a vyhľadáva také nehnuteľnosti, ktoré vo vzťahu k svojej polohe, lukratívnosti, prevedeniu a hodnote nemajú konkurenciu.

Za svoje pôsobenie vytvorila a spojila celú štruktúru jednotlivých profesijných oblastí z oblasti architektúry, inžinierstva, stavebnej výroby, práva a ekonómie, ktoré sa spájajú v developerskej a investičnej tvorbe realitného kapitálu a majetku s trvalo udržateľnou a rastúcou investičnou hodnotou.

Zakladateľka developerskej spoločnosti ELISIA s.r.o., ktorá stojí aj za zrodom úspešných projektov moderného mestského bývania v krajskom meste Prešov.
Developerská spoločnosť ELISIA s.r.o. je tvorcom moderného mestského projektu bývania, vybudovaného na historickej pôde Prešova s pôvodným názvom Kráľova hora Prešov. Cieľom projektu Kráľova hora bolo poskytnúť bývanie v najkrajšej časti mesta Prešov, najmä rodinám s deťmi, bez nutnosti dochádzania za službami. Vytvorila na vrchole zeleného sídliska, v historickom území Prešova, 55 moderných rodinných domov s kompletnou občianskou vybavenosťou. ELISIA s.r.o. tak vytvorila novú lokalitu Prešova. Blanka Feč Vargová celé svoje pôsobenie spája históriu, tradície s modernou praxou v nehnuteľnostiach. Bola ocenená ako PODNIKATEĽKA ROKA V ROKU 2007.
Pod jej vedením získala spoločnosť ELISIA s.r.o. ocenenie finalistu SLOVENSKÉHO GOODWILLU 2017 – firiem, ktoré si ľudia vážia.
Za svoju tvorbu a inovácie v nehnuteľnostiach bola v roku 2016 ocenená v ankete SLOVENKA ROKA, biznis a manažment.