Levočský palác je unikátny, jedinečný, na Slovensku len jeden

Levoča napriek svojmu obrovskému významu v histórii Slovenska zostala akousi zabudnutou perlou. Z hľadiska investovania sa však nič lepšie nemohlo stať. Dnes si totiž obstaráte diamant historickej architektúry a môžete sa tak spoľahnúť na to, že jeho hodnota v čase len a len porastie. Nehovoriac o tom, že nadobúdate kus obrovskej historickej cennosti, ktorú dnes nie je možné postaviť, ani napodobniť.

V blízkom okolí Levočského paláca sa nachádza:

Spišský hrad

jeden z najrozsiahlejších kamenných hradov Európy

Slovenský raj

Je považovaný za jednu z najkrajších prírodných oblastí Slovenska. Oblasti horského pásma chráni Národný park . Tvoria ho zachované krasové planiny, hlboko zarezané riečne kaňony, rokliny a tiesňavy s čarovnými vodopádmi, rozsiahly podzemný svet jaskýň a priepastí i bohato zastúpená fauna a flóra. Slovenský raj je rajom milovníkov prírody, turistiky a športu.

Spišská kapitula

Kostol Ducha Svätého v Žehre a Spišská Kapitula so Spišským Podhradím zasadené do travertínovej krajiny s chránenými územiami Dreveníka a Sivej Brady vytvárajú nezabudnuteľné scenérie

Levočská dolina

Lyžiarske stredisko so 4 zjazdovkami – Levočská dolina je vzdialená 4 km od hotela

Červený kláštor na Dunajci so splavom

Červený kláštor je jedinečný kultúrno-historický objekt zasadený do prekrásnej pieninskej prírodnej scenérie pod majestátnym vrchom Tri koruny.

Markušovce

Markušovce Jednou z najreprezentatívnejších stavieb je kaštieľ Markušovce na východnom Slovensku v blízkosti Levočského paláca s expozíciou klávesových hudobných nástrojov Múzea Spiša v Spišskej Novej Vsi. Nádherná reprezentačná sála letohrádku vyzdobená impozantnými freskami slúži ako koncertná sieň.

Kežmarok

Patrí medzi mestá s dlhou a slávnou históriou. Poloha pod Tatrami z neho dnes vytvára aj jedno z centier letnej a zimnej turistiky, s unikátnymi kultúrnymi pamiatkami.

Krompachy - Plejsy

Lyžiarsky areál Plejsy sa nachádza v Slovenskom rudohorí. V areáli sa nachádzajú zjazdové a bežecké trate vhodné pre začiatočníkov, pokročilých aj náročných lyžiarov. Medzinárodná lyžiarska federácia FIS homologizovala lyžiarske trate pre slalom, obrovský slalom a super obrovský slalom. Trate sú umelo zasnežované snehovými delami a ratrakmi Kässbohrer. Priemerná dĺžka sezóny je 123 dní a priemerná výška snehovej prikrývky je 80 cm.

Veľká Lomnica

Golfový rezort na slnečnej strane Vysokých Tatier je obľúbeným miestom nielen pre hráčov golfu, ale je vhodný aj na usporiadanie golfových turnajov, golfových akadémií, či firemných podujatí. K dispozícii je 27 jamkové ihrisko, tréningové plochy, profesionálni tréneri golfu.

Vysoké Tatry

Národný park Vysoké Tatry sa nachádza na severe Slovenska a sú to jediné hory alpského typu v celom pohorí Karpát. Ide o majestátne vrcholky siahajúce k nebu, temne tyrkysové horské jazerá ľadovcového pôvodu, vodopády, unikátne rastliny, vzácne zvieratá ako kamzík alebo svišť, výnimočne čistý vzduch a prostredie skvelé na liečenie respiračných ťažkostí.

Mariánska hora

Bazilika Navštívenia Panny Márie na Mariánskej hore v Levoči patrí medzi najstaršie pútnické miesta. Význam tohto pútnického miesta neostal nepovšimnutý ani vo Vatikáne. Za prítomnosti pápeža Jána Pavla II. sa konala za zatiaľ najväčšia púť, ktorej sa zúčasnilo vyše 650.000 ľudí na Mariánskej hore.

Vlastniť Levočský palác znamená vlastniť :

Vlastnú prezentáciu umeleckých zbierok

Pre každého znalca, nadšenca umenia a vyznávača skutočných hodnôt má zbierka význam vtedy, ak je možné ju prezentovať. Na stenách a v priestoroch palácového, historického apartmánu ďalšie umelecké predmety vyniknú v tých najkrajších polohách. Obklopovať sa krásou, znamená tvoriť si také podmienky pre život, ktoré povznášajú.

Vzácnosť, významnosť, veľkoleposť

Do obehu na celé Slovensko bolo daných len 20 palácových apartmánov do súkromných rúk, ktoré sú určené pre zberateľov najväčších historických hodnôt a skvostov s vysokou investičnou hodnotou

Muzeálne dielo, ktoré je zároveň využiteľné v dnešnej dobe ato celoročne, i spoľahlivo

Srdce Spiša je kultúrnou korunou Slovenska a teda i veľkým centrom kultúrneho turizmu. Každoročne sem prichádza množstvo turistov z celého sveta, ktorí túžia po ubytovaní z okna ktorého uvidia celú historickú nádheru. Priamo na námestí Majstra Pavla ale zároveň v intimite, túžia po ubytovaní s kvalitnými službami. Levočská dolina so svojimi 4 zjazdovkami – detskou, pretekárskou, rodinnou a traverz zjazdovkou, 4 vlekmi, lyžiarskou školou a škôlkou a službami predurčuje prenájom a služby Vášho historického apartmánu v zimných a jarných obdobiach na úspech. Zážitky z lyžovania Vašej rodiny spojené s čarom gotiky a renesancie u nás doma na Slovensku budú neopakovateľné. Levočské vrchy sú baštou Slovenského poľovníctva.

Prestížne bývanie v centre mesta Levoče so službami na dlani

Historicky aristokratickým rodinným sídlom vždy bolo a vždy bude bývanie v centre mesta. V centre mesta sa so všetkým obslúžite v „papučkách“. Mať bývanie v Levočskom Paláci je mimoriadným komfortným honorom pre Vás i Vaše deti.

Podnikanie, vybavenosť,
staroslivosť, služby

V dnešnej dobe je náročné nájsť oblasť podnikania. Poviete si všetko tu už je. V čom začať podnikať, aby to bolo originálne, jedinečné, alebo hlavne, aby som mal istotu, že to bude úspešné. Môžete svojim deťom kúpiť auto, ktoré na hodnote klesá. Alebo mu dáte do rúk nástroj na zarábanie peňazí. Bude ho prenajímať, starať sa o neho a základ podnikania v prestížnom, známom a vyhľadávanom Levočskom paláci je na svete. Jedno z najstarších a najvýznamnejších pútnických miest na Slovensku je Mariánska hora. A tak Mariánsku horu, ktorá je bezprostredným susedom a na ktorú je výhľad z cukrárne Levočského Paláca navštívia každoročne tisícky pútnikov, aby tu načerpali duchovnej sily. V roku 1995 bola cieľom návštevy Svätého Otca Jána Pavla II. na Slovensku.

- Trhová hotnota zberateľského architektonického diela v Levočskom paláci v čase graduje. -

- Jeho hodnota je až muzeálna ale funkcia je nielen výstavná ale aj praktická. -

- Je celoročne vyhľadávaný, využiteľný a to je dôvodom prečo je jeho likvidita v prípade potreby zaručená z radov nielen domácich ale i zahraničných záujemcov.-